Felsőoktatási felvételi eredmények - Lovassy László Gimnázium
2009.

Érettségiző diákjaink száma:

152 fő

Felvételiző diákjaink száma:

148 fő

 

Az eredményről nyilatkozók száma:

152 fő (100%)

Alap- és osztatlan képzésre sikeresen felvételiző diákjaink száma:

144 fő (94%)

Felsőfokú szakképzésbe sikeresen felvételiző diákjaink száma:

2 fő (1%)

     A listában csak azok szerepelnek, akik hozzájárulásukat adták az eredményük publikálásához.
     Akik a listában nem szereplnek, vagy nem járultak hozzá az eredmény publikálásához, vagy még nem adták meg eredményüket.

 

A diák
osztálya

A diák neve

Az intézmény neve

A szak neve

A képzés típusa

A finanszírozás típusa

A jelentkezés
végleges sorszáma

12.C

Balog Regina

SE-GYTK
(Semmelweis Egyetem - Gyógyszerésztudományi Kar)

gyógyszerész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

5.

12.C

Bede Réka

PPKE-BTK
(Pázmány Péter Katolikus Egyetem - Bölcsészettudományi Kar)

kommunikáció és médiatudomány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.C

Csizmadia Aliz

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

4.

Csizmadia Alíz 2010. júliusában felvételt nyert az ELTE-ÁJK jogász államilag finanszírozott(OA) képzésére és ezzel egyidőben BME-GTK hallgatói jogviszonyát megszüntette.

12.C

Czuppon András

BCE-TÁJK
(Budapesti Corvinus Egyetem - Tájépítészeti Kar)

tájrendező és kertépítő mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

6.

12.C

Erős Kornél Tibor

PE-GTK
(Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Költségtérítéses.

4.

12.C

Fehér Dávid

NYME-AK
(Nyugat-magyarországi Egyetem - Apáczai Csere János Kar)

andragógia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.C

Fehér Tamás Gábor

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Közlekedésmérnöki Kar)

közlekedésmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Fekete-Kertész Andrea

ELTE-GYFK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem - Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Főiskolai Kar)

gyógypedagógia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.C

Gálfi Dorina

BGF-KVIFK
(Budapesti Gazdasági Főiskola - Kereskedelmi Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Főiskolai Kar)

turizmus-vendéglátás (angol nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

12.C

Hajba Réka

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem - Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Huller Zsófia

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem - Természettudományi Kar)

biológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.C

Kuntár Bence Ferenc

PE-MK
(Pannon Egyetem - Mérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Lang Andrea

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem - Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

3.

Lang Andrea azonban tanulmányait a Tilburg University, the Netherlands intézmény Faculty of Economics and Business Administration karán International Business and Administration szakon folytatja, ahová felvételt nyert.

12.C

Magyar Boglárka

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem - Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Mustos Anita

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem - Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Németh Blanka

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem - Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Nyőgér Róbert

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem - Bölcsészettudományi Kar)

magyar

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Óriás Imre Viktor

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem - Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Pálmay Zsuzsanna

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnök informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Pandur Bianka

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem - Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Poller Gyöngyvér

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar)

ipari termék- és formatervező mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Puskás Barbara

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem - Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

3.

12.C

Rajmon Zsófia

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem - Gazdálkodástudományi Kar)

turizmus-vendéglátás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Sebők Péter

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Szalai Laura

BCE-TK
(Budapesti Corvinus Egyetem - Társadalomtudományi Kar)

kommunikáció és médiatudomány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Tamás Berta Alexandra

BGF-KVIFK
(Budapesti Gazdasági Főiskola - Kereskedelmi Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Főiskolai Kar)

turizmus-vendéglátás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

12.C

Tanay Ramóna

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem - Gazdálkodástudományi Kar)

kereskedelem és marketing

Alapképzés.

Költségtérítéses.

2.

12.C

Tanay Zsanett

BCE-TK
(Budapesti Corvinus Egyetem - Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi tanulmányok

Alapképzés.

Költségtérítéses.

2.

12.C

Tar Adelina Ramóna

PE-MFTK
(Pannon Egyetem - Modern Filológiai és Társadalomtudományi Kar)

anglisztika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Varga-Háli Dániel

PE-MIK
(Pannon Egyetem - Műszaki Informatikai Kar)

mérnök informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Wimmer Ádám

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Közlekedésmérnöki Kar)

közlekedésmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.C

Wimmer Balázs

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Babati Péter

BME-VBK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar)

vegyészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Balogh Bence

BGF-PSZFK-BP
(Budapesti Gazdasági Főiskola - Pénzügyi és Számviteli Főiskolai Kar - Budapest)

gazdálkodási és menedzsment

Alapképzés.

Költségtérítéses.

3.

12.D

Balogh Rozália

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem - Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Bognár Borbála

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem - Társadalomtudományi Kar)

szociológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Börcsök Zsolt

RTF
(Rendőrtiszti Főiskola)

bűnügyi igazgatási-bűnügyi szakirány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Brenner Marcell

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Csillag Eszter

SE-FOK
(Semmelweis Egyetem - Fogorvostudományi Kar)

fogorvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Győrei Tamás

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Horváth László

PTE-BTK
(Pécsi Tudományegyetem - Bölcsészettudományi Kar)

szabad bölcsészet

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Kubik Rozália

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem - Gazdálkodástudományi Kar)

pénzügy és számvitel

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Margitics Botond

SE-TSK
(Semmelweis Egyetem - Testnevelési és Sporttudományi Kar)

testnevelő-edző

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Mészáros Balázs

SZFE
(Színház- és Filmművészeti Egyetem)

televíziós műsorkészítő

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Nagy Bálint

SE-ETK
(Semmelweis Egyetem - Egészségtudományi Kar)

ápolás és betegellátás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.D

Pimper Dóra

PE-GTK
(Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Költségtérítéses.

6.

12.D

Sebők Petra

BGF-KKFK
(Budapesti Gazdasági Főiskola - Külkereskedelmi Főiskolai Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.D

Semsei Orsolya Dóra

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem - Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

rekreációszervezés és egészségfejlesztés

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.D

Simon Fruzsina

BGF-PSZFK-BP
(Budapesti Gazdasági Főiskola - Pénzügyi és Számviteli Főiskolai Kar - Budapest)

gazdálkodási és menedzsment

Alapképzés.

Államilag támogatott.

6.

12.D

Skobrics Fanni

PTE-TTK
(Pécsi Tudományegyetem - Természettudományi Kar)

sportszervező

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Szabó Bence

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

12.D

Szabó Csaba

PE-MFTK
(Pannon Egyetem - Modern Filológiai és Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi tanulmányok

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Szirmai Dóra

ELTE-BTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem - Bölcsészettudományi Kar)

germanisztika-német szakirány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Takács Péter

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem - Természettudományi Kar)

biológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

12.D

Tóth Ádám

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Közlekedésmérnöki Kar)

közlekedésmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.D

Vajai Dóra

BCE-TK
(Budapesti Corvinus Egyetem - Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi tanulmányok

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Varga Ádám

BME-VBK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar)

biomérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.D

Varga Marcell

PE-MIK
(Pannon Egyetem - Műszaki Informatikai Kar)

mérnök informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Wagner Szilvia

BME-ÉSZK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Építészmérnöki Kar)

építészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.E

Apostol Gergely

PE-MIK
(Pannon Egyetem - Műszaki Informatikai Kar)

mérnök informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Bagi Gergely Róbert

PE-MK
(Pannon Egyetem - Mérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.E

Barcza László

PE-MK
(Pannon Egyetem - Mérnöki Kar)

gépipari mérnökasszisztens (Veszprém)

Felsőfokú
szakképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Egyed Krisztián

PE-MK
(Pannon Egyetem - Mérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.E

Ferenczy Máté Bence

PE-MK
(Pannon Egyetem - Mérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Hornung Krisztina

PE-GTK
(Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Horváth Péter

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Kardos Gábor

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnök informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Kaufman Ádám

PE-MIK
(Pannon Egyetem - Műszaki Informatikai Kar)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Kovács Róbert Tamás

ELTE-IK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem - Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Kovács Veronika

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnök informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Kurucz Eszter

SZE-GK
(Széchenyi István Egyetem - Kautz Gyula Gazdaságtudományi Karű)

gazdálkodási és menedzsment

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

12.E

Lászka Adrián Péter

ELTE-IK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem - Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.E

Miklós Péter

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem - Természettudományi Kar)

földtudományi

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Mód Gábor

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnök informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Molnár Gergely

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnök informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Nagy Barbara

PE-GTK
(Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar)

turizmus-vendéglátás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.E

Nagy Viktória

BGF-KKFK
(Budapesti Gazdasági Főiskola - Külkereskedelmi Főiskolai Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

12.E

Obermayer Norbert

PE-GTK
(Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar)

pénzügy és számvitel

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.E

Pintér Ádám

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.E

Rétfalvi Nóra

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem - Természettudományi Kar)

környezettan

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Sas Csaba

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnök informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Schnellbach Dávid

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnök informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Sörös Balázs

PE-GTK
(Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar)

műszaki menedzser

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Szalai Bence Péter

PE-MIK
(Pannon Egyetem - Műszaki Informatikai Kar)

mérnök informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Szőllős Zsolt

PE-MIK
(Pannon Egyetem - Műszaki Informatikai Kar)

mérnök informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Tompos Ádám

PE-MIK
(Pannon Egyetem - Műszaki Informatikai Kar)

mérnök informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.E

Török István

PE-GTK
(Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar)

műszaki menedzser

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.E

Vargha Katalin

Nem jelentkezett tovább a felsőoktatás hagyományos rendszerébe.

Kata felvételt nyert a KREA Kortárs Művészeti Iskolába lakberendező szakra.

13.A

Andó Bálint

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem - Közgazdaságtudományi Kar)

gazdaságelemzés

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Bakonyi Péter

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Bakos Helga

BGF-PSZFK-BP
(Budapesti Gazdasági Főiskola - Pénzügyi és Számviteli Főiskolai Kar - Budapest)

pénzügy és számvitel (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.A

Egyed Veronika

BME-ÉSZK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Építészmérnöki Kar)

építész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Fiskál Rafael Virgil

BME-KSK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Közlekedésmérnöki Kar)

közlekedésmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Fódi Dóra

BME-ÉSZK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Építészmérnöki Kar)

építész

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Hegyi Zsuzsanna

BCE-TÁJK
(Budapesti Corvinus Egyetem - Tájépítészeti Kar)

tájrendező és kertépítő mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Hoffman Márk

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Horváth Daniella Dominika

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem - Gazdálkodástudományi Kar)

kereskedelem és marketing

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Jáger Melinda Éva

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem - Természettudományi Kar)

kémia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Keszler Brigitta

BGF-PSZFK-BP
(Budapesti Gazdasági Főiskola - Pénzügyi és Számviteli Főiskolai Kar - Budapest)

pénzügy és számvitel (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Kiss Ádám

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Lakatos Attila

BME-ÉŐK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Leitold László

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Lipcsei Máté

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Lovizer Dániel

BCE-TÁJK
(Budapesti Corvinus Egyetem - Tájépítészeti Kar)

tájrendező és kertépítő mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Mágedli Tamás

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Maleczki Anna

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Mics Richárd

BCE-KERTK
(Budapesti Corvinus Egyetem - Kertészettudományi Kar)

kertészmérnöki (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Mohos Balázs

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem - Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Molnár Dávid

PE-MIK
(Pannon Egyetem - Műszaki Informatikai Kar)

mérnök informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Molnár Melitta

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Néveri Ádám

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Rácz László Zsolt

SE-FOK
(Semmelweis Egyetem - Fogorvostudományi Kar)

fogorvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Reider Balázs

BME-VBK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar)

vegyészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Scheller György András

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem - Közgazdaságtudományi Kar)

közszolgálati

Alapképzés.

Államilag támogatott.

4.

13.A

Tihanyi Gergő

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem - Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Tolner Ágnes

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.A

Tóth Szabina

NYME-AK
(Nyugat-magyarországi Egyetem - Apáczai Csere János Kar)

gyógypedagógia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.A

Vonderviszt Ádám Keiichi

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.A

Zima Marianna

BME-ÉSZK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Építészmérnöki Kar)

építészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.E

Bíró Zsolt

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar)

mechatronikai mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.E

Csekő Mária

SZE-GK
(Széchenyi István Egyetem - Kautz Gyula Gazdaságtudományi Karű)

közszolgálati

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

13.E

Duffner Attila

PTE-BTK
(Pécsi Tudományegyetem - Bölcsészettudományi Kar)

anglisztika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.E

Gallai Kamilla

KJF
(Kodolányi János Főiskola)

szociális munka

Alapképzés.

Államilag támogatott.

4.

13.E

Gárdonyi Alexandra

KE-CSPFK
(Kaposvári Egyetem - Csokonai Vitéz Mihály Pedagógiai Főiskolai Kar)

gyógypedagógia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.E

Havasi Boglárka

PE-GTK
(Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar)

turizmus-vendéglátás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.E

Hegyi Krisztián

NYME-MNSK
(Nyugat-magyarországi Egyetem - Művészeti, Nevelés- és Sporttudományi Kar)

tanító

Alapképzés.

Államilag támogatott.

4.

13.E

Horváth Bianka

PTE-ETK
(Pécsi Tudományegyetem - Egészségtudományi Kar)

ápolás és betegellátás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.E

Hurda László Zsolt

Nem jelentkezett tovább a felsőoktatás hagyományos rendszerébe.

13.E

Kepes András

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.E

Kovács Dávid

PTE-ÁOK
(Pécsi Tudományegyetem - Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.E

Kulcsár Henrik

SZE-MTK
(Széchenyi István Egyetem - Műszaki Tudományi Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.E

Lukács Dániel István

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.E

Meszes Ferenc

PTE-ETK
(Pécsi Tudományegyetem - Egészségtudományi Kar)

ápolás és betegellátás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

13.E

Nagy Miklós

BME-GÉK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.E

Nagy Tibor

PTE-BTK
(Pécsi Tudományegyetem - Bölcsészettudományi Kar)

történelem

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.E

Sári Dóra

Nem jelentkezett tovább a felsőoktatás hagyományos rendszerébe.

13.E

Szalai Ádám

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnök informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.E

Szili Angéla

PE-GTK
(Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment

Alapképzés.

Költségtérítéses.

3.

13.E

Szili Gabriella

PE-GTK
(Pannon Egyetem - Gazdaságtudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment

Alapképzés.

Költségtérítéses.

3.

13.E

Tóth Dániel

SZE-MTK
(Széchenyi István Egyetem - Műszaki Tudományi Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

13.E

Varga Alexandra

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem - Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

13.E

Walentin Richárd

Nem jelentkezett tovább a felsőoktatás hagyományos rendszerébe.